Neohodnoceno

Hangzhou Realy Tech Novel Coronavirus SARS-Cov-2 Antigen Rapid Test Device swab 5 ks

Rychlotest na Covid 19 výtěrový. Testu udělena výjimka pro antigenní testy vydané MZČR. Balení 5 ks (test 50,- Kč kus). 
Testy jsou osvobozeny od DPH. 

Skladem
Kód: 281
250 Kč
Kategorie: Testy na COVID-19
7FF7F446 E13D 43C1 8E70 92B872AA00FC
Akce Novinka Tip

Antigenní testovací sada na Covid 19 výtěrem. Balení 5 ks.

- rychlý a spolehlivný (udáváno více než 96%)
- výsledek již za 15 minut
- bez nutnosti odesílat vzorky do laboratoře
- snadné použití výtěrem přední části nosu nebo hrdla viz návod níže

Testu udělena výjimka pro antigenní testy vydané MZČR podle §4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. 

Seznam testů, kterým je udělena vyjímka MZČR najdete v "související soubory", náš zažlucený s názvem Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) Antigen Rapid Test Device

Příbalový leták v češtině  

Upozornění

*Na základě výjimky pro antigenní testy vydané MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. lze testy Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit používat pro sebetestování laickou veřejností: Upozornění pro odběratele: Odběratel má povinnost v rámci testování zajistit při pozitivitě antigenního testu provedeného laickou osobou bezprostřední informování poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Upozornění pro laickou veřejnost: Přečtěte si pozorně příbalový leták a postupujte přesně pokynů. V případě pozitivity antigenního testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Nepříznivou událost, ke které během používání výrobku dojde, hlaste Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.

 Pro velkoobchodní nabídku nás kontaktujte info@ochranazdravi.com


Rychlý test pro kvalitativní detekci nového koronaviru antigeny v nasopharyngeálním výtěru a oropharyngeálním výtěru.

Test reaguje na přítomnost bílkoviny Coronaviru v nosní sliznici (imunochromatografický membránový test, při kterém se používají vysoce citlivá reagenční mebrána obsahující koloidní zlato s monoklinálními látkami proti novému koronaviru). 

 

Test obsahuje:

5x  pytlíček s testovací deskou
5x  zkumavku
5x víčko na zkumavku
5x  buffer
5x tyčinku na výtěr 

1x držák na zkumavku

 

NÁVOD K POUŽITÍ TESTU

Kazetu s testem přechovávejte v pokojové teplotě, chraňte před mrazem. Před použitím nechte celou sadu v pokojové teplotě 
(15-30 ° C). Nepoužívejte po expiraci.

Po rozbalení sady z ochranné folie test co nejříve proveďte s čerstvým vzorkem, jen tak dosáhnete nejlepších výsledků.

Nechce se Vám číst návod? Prohlédněte si video na konci popisu. Náš test má roztoky balené jednotlivě pro každou sadu zvlášť. (ve videu je buffer jeden v lahvičce pro všechny)

Připravte si sadu:

Položte testovací zařízení na čistý a rovný povrch. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se test provede ihned po otevření fóliového sáčku. 
Zkumavku na odběr vzorků postavte do stojánku.
Vyjměte  kapsle s činidlem - roztokem / pro vzorek, sejměte víčko lahve a přidejte veškerý extrakční pufr / roztok / do extrakční zkumavky.

Odběr vzorku:
Používá se k diagnostice nového koronaviru ze vzorků z výtěru z nosohltanu. Pro optimální výsledky testu používejte čerstvě odebrané vzorky. Nesprávný odběr vzorku nebo zacházení s ním může způsobit falešně negativní výsledek.


Výtěr z tonsil a nosohltanu
Při výtěru z nosu sterilní výtěrový tampon dodaný v soupravě zcela zaveďte do nosní dutiny a k odběru epiteliálních buněk v hlenu několikrát setřete.
Při výtěru z hrdla zcela zaveďte sterilní výtěrový tampon dodaný v soupravě do oblasti zadní stěny hltanu, tonzil a dalších zanícených oblastí. Dbejte, abyste se tamponem nedotýkali jazyka, tváří a zubů.

Vložte sterilizovaný výtěr do pufru pro extrakci vzorku / do zkumavky s roztokem /. Otáčejte tamponem po dobu přibližně 10 sekund a současně
přitlačte hlavu proti zkumavce, abyste uvolnili antigen v tamponu.

Odstraňte sterilizovaný tampon a současně stlačte sterilizovanou tamponovou hlavu proti vnitřku pufru, jakmile jej vyjmete, abyste z tamponu vytlačili co nejvíce tekutiny. Zlikvidujte sterilizovaný tampon v souladu s protokolem o likvidaci odpadu s biologickým nebezpečím.

Našroubujte a pevně uzavřete víčko na zkumavce pro odběr vzorků, poté důkladně protřepejte odběrovou zkumavku, aby se vzorek promíchal s pufrem pro extrakci vzorku.

Přidejte 3 kapky roztoku (přibližně 80 ul) do jamky na vzorek a poté spusťte časovač. Odečtěte výsledek za 10 ~ 20 minut. Výsledek neinterpretujte po 20 minutách.

 
Podívejte se na videonávod